Terug naar overzicht

Nieuwsbrief Gambia Child September 2023                  https://www.gambiachild.nl/


We hebben weer mooi nieuws voor u.

Het is zover dat we een daycare gaan starten voor zeven verstandelijk gehandicapte kinderen op een school in Fajara. Voor dat doel hebben we twee Gambiaanse begeleidsters en 1 chauffeur voor deze daycare aangenomen.
De leiding van de school en Saikou, onze mediator, helpen mee om deze daycare goed te laten verlopen. Voor de ouders is het ook erg fijn dat de opvang voor hun verstandelijk beperkt kind gaat beginnen. Hun kind zwerft overdag op straat omdat de ouders meestal niet thuis zijn vanwege het werk.

gambia child 2023 09 
Saikou met twee van de 5 kinderen voor de daycare

De voorbereidingen voor het operatieproject zijn in volle gang. Veel dozen met gips en andere medische materialen zijn al verscheept naar Gambia. Daarnaast worden kinderen voor een operatie bekeken in hoeverre we ze kunnen helpen en of de ouders toestemming geven. We zouden in december 20 kinderen kunnen helpen.

 

Het bestuur van de Stichting is sinds 5 juni j.l. weer voltallig door de benoeming van Piet Geurts als penningmeester. Hij is bekend met onze Stichting, omdat hij al sinds 2016 een vaste sponsor is.

 gambia child bestuur
Francien Smits, Gerda Bokslag, Bianca Vorstenbosch, Lia van Zandwijk en Piet Geurts


Dank jullie wel voor de donaties en natuurlijk de vele belangstelling !!!


Met vriendelijke groet,

Stichting GambiaChild
Biedt kansloze kinderen weer perspectief in Gambia
Kildijk 96
4255 TE Nieuwendijk
Tel. 06-42915846 Mary Rijneveld    of   06-45038000 Francien Smits
Rek. NL91 RABO 0140868704
Kamer van Koophandel  58210431

https://www.gambiachild.nl/