Operatie project 2022
Het is bijna zover!! 28 november starten de operaties. Dokter Harry de Vries zal, als alles goed gaat, 15 kinderen een levens veranderende operatie geven.
Om zaken verder voor te bereiden vertrekt maandag 21 november Bianca voor 3 maanden naar Gambia. Zij is vorig jaar Bianca bestuurslid geworden en is verpleegkundige met heel haar hart.
Bianca met onze mediator Saikou
In totaal werken er ter plekke 6 mensen uit Nederland aan het operatie project mee. We zijn heel erg blij met zoveel hulp en ondersteuning.
De meeste kinderen die geopereerd zijn gaan naar een opvang voor 6 weken. Daar krijgen ze de volledige verzorging.
We gaan dit keer voor het eerst opereren in het grote ziekenhuis Bundung hospital.
Het is een ziekenhuis waar moeder en kind gratis verzorgd en behandeld kunnen worden. Bianca en Francien zijn er eerder geweest en stonden er versteld van hoe groot ,schoon en goed georganiseerd alles was. Francien was al in veel andere ziekenhuizen geweest in Gambia dus ze had veel vergelijkingsmateriaal. Bundung is een heel klein dorpje ergens achteraf dus de weg er naartoe gaat over veel zandweggetjes.
Harry is veel gewend en heeft er alle vertrouwen in om ook dit operatieproject weer goed te volbrengen.
Bianca, dokter Harry en verpleegkundigen.
Afgelopen week mochten we een presentatie houden in de Geref.kerk te Dussen.
Zij hadden 3 jaar allerlei acties georganiseerd voor onze stichting en overhandigden een heel groot bedrag aan het eind van deze avond. We zijn superblij met dit geld wetende dat Bianca dit mee kan nemen en kan besteden aan de kinderen die geopereerd gaan worden.
Namens het bestuur Gambia Child danken we jullie voor support en belangstelling!
Met vriendelijke groet,
Stichting GambiaChild
Biedt kansloze kinderen weer perspectief in Gambia
Kildijk 96
4255 TE Nieuwendijk
Tel. 06-42915846 Mary Rijneveld of 06-45038000 Francien Smits
Rek. NL91 RABO 0140868704
Kamer van Koophandel 58210431